sunski Harrachov

SVATBY V PENZIONU SUNSKI

Vítejte ve slunečním ráji pro vaši svatbu – v penzionu Sunski v srdci Harrachova!

Představte si svou svatbu v prostředí, kde se slunce směje každý den. Penzion Sunski v Harrachově vám nabízí to nejkrásnější místo pro vaši láskyplnou oslavu. Užijte si svůj nejdůležitější den s námi a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky, které zůstanou s vámi navždy.

SVATBA NA MÍRU

Naše romantická architektura a okouzlující zahrada jsou ideální kulisy pro vaši svatební pohádku. Ať už sníte o intimním obřadu nebo velkolepé svatební hostině, u nás to všechno můžete mít. Kapacita penzionu Sunski v Harrachově je dostatečná pro přijetí vašich nejbližších přátel a rodiny, kteří budou sdílet váš šťastný okamžik s vámi.

Náš tým se postará o každý detail, abyste se nemuseli starat o nic jiného než o vaši lásku a radost. Od dekorací až po výbornou kulinářskou zkušenost, naše péče o vás bude nepřetržitá. A samozřejmě, nezapomínáme na naše pokoje, apartmány a studia, které budou připraveny pro vaše hosty, aby se mohli odpočinout a užít si svatbu bez omezení.

MAGICKÉ MÍSTO

Harrachov je magické místo pro romantiku a penzion Sunski je královstvím slunečních svatebních dnů. Nechte nás vás provést tímto nezapomenutelným dnem vašeho života. Rezervujte celý náš penzion pro svou svatbu a pojďte společně vykouzlit sluneční záři do vašeho života.

Napište nám nebo nás kontaktujte a rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s plánováním vašeho svatebního snu. Těšíme se na to, že vás uvítáme ve světě lásky, slunce a nezapomenutelných okamžiků – v penzionu Sunski Harrachov!

rezervace pro svatby

Veškeré ceny po dohodě s provozovatelem na emailu:
sunskiharrachov@seznam.cz nebo pavelhribal13@gmail.com