sunski Harrachov

Sun ski&board school

Místo, kde se stáváte mistrem lyžování. Když si řeknete Harrachov, okamžitě si představíte středisko Sun ski&board school. Tato vyhlášená lyžařská škola se nachází přímo v centru města a má za sebou mnoho úspěšných let výuky. Jejich tým tvoří více než 25 proškolených učitelů s bohatými zkušenostmi, kteří jsou schopní přizpůsobit výuku jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům.

 

Výuka pro každého

Skupinové i individuální lekce

Nabídka výuky je opravdu široká. Kromě klasického sjezdového lyžování a snowboardingu se můžete naučit i běžkovat a užívat si tak krásných okolních tras. Pro nejmenší lyžaře má Sun ski&board school vlastní dětský lyžařský provazový vlek, který se nachází přímo u nástupní stanice lanovky na Čertovu horu. A co je nejdůležitější, výuka je přizpůsobena vašim dovednostem a úrovni lyžování, takže si zaručeně užijete každý okamžik na svahu.

Moderní vybavení

V Sun ski&board school si zakoupili nejmodernější vybavení, které se neustále obměňuje. Mají k dispozici 200 carvingových lyží a 80 snowboardů, a to včetně kvalitních dětských modelů. Každý rok investují do nových a vylepšených modelů, abyste si užívali co nejlepší zážitek ze svého lyžování. A nejen to! Kromě lyží a snowboardů můžete vypůjčit i boby, lyžařské brýle a helmy. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí jezdci, Sun ski&board school se postará o vaše pohodlí a bezpečnost na svahu.

Skiservis

V Sun ski&board school nekončí péče o vybavení pouze u půjčovny. Mají vlastní skiservis, který je k dispozici i ostatním klientům. Připraví vaše lyže na sjezdovku – nabrousí je, dobře namažou a seřídí vázání. A pokud se při lyžování něco stane a potřebujete drobnou opravu, neváhejte se na ně obrátit. Důležité je, aby vaše vybavení bylo v perfektním stavu a vy si užili bezstarostný den na horách.

Otevírací doba, která vyhovuje každému

Ať už jste raní ptáčata nebo raději lyžujete odpoledne, Sun ski&board school má pro vás otevřeno od 8:00 do 17:00 denně. Můžete si tedy vybrat, kdy vám vyhovuje nejlépe a kolik času strávíte na svahu.

CENÍK SKI&BOARD SCHOOL

Tak co ještě váháte?
Přijeďte do Harrachova a vyzkoušejte skvělou výuku lyžování a snowboardingu v Sun ski&board school. Zažijete nezapomenutelný zážitek, který vás přivede na svahy stále znovu a znovu!

Veškeré ceny po dohodě s provozovatelem na emailu:
sunskiharrachov@seznam.cz nebo pavelhribal13@gmail.com