sunski Harrachov

PŮJČOVNA

Vyzkoušejte nejmodernější lyžařské a snowboardové vybavení v Harrachově!

Harrachov, oblíbené turistické sportovní středisko západních Krkonoš, vás zve k nezapomenutelnému zážitku na svazích. A pro ty, kteří touží po dokonalém lyžování a snowboardingu, tu máme skvělou zprávu – Sun ski&board rental otevřel své brány!

MODERNÍ vybavení

Sun ski&board rental je místo, kde najdete ty nejnovější a nejmodernější lyže a snowboardy, které zajistí, že váš pobyt na svazích bude opravdu nezapomenutelný. Naše flotila zahrnuje 200 carvingových lyží a 80 snowboardů, takže si každý lyžař a snowboardista přijde na své. A abyste si zimní radovánky užili naplno, nezapomněli jsme ani na děti – máme kvalitní dětské lyže a snowboardy, aby vaše malé lyžaře čekala stejná radost jako vás.

Odborný servis pro perfektní výkon na svahu

V Sun ski&board rental nám záleží na vašem komfortu a bezpečí. Proto všechno naše vybavení pravidelně a pečlivě servisujeme. Naše tým zkušených techniků se postará o to, aby vaše lyže byly vždy dobře nabroušené, naolejované a seřízené tak, aby vám poskytly ten nejlepší výkon na svahu. Vaše spokojenost je naší prioritou!

SNADNÉ PŮJČOVÁNÍ

V Sun ski&board rental jsme se snažili zjednodušit celý proces půjčování vybavení, abyste si mohli co nejdříve užít radost z lyžování a snowboardingu. Náš vstřícný a ochotný personál vám rád poradí s výběrem správné velikosti a typu vybavení podle vašich potřeb. Díky naší snadné rezervační platformě si můžete vybrat vybavení předem, a až přijedete do Harrachova, už vás čeká připravené a na míru!

Otevřeno pro vás denně

Chceme, abyste si svůj zimní pobyt co nejvíce užili, a proto jsme tu pro vás denně od 8:00 do 17:00. Ať už jste nadšený raní ptáček nebo přednost dáváte lyžování odpoledne, my jsme připraveni vám vyhovět!

PŮJČOVNA

Zarezervujte si své vybavení v Sun ski&board rental a připravte se na skvělé zážitky na horách!

Veškeré ceny po dohodě s provozovatelem na emailu:
sunskiharrachov@seznam.cz nebo pavelhribal13@gmail.com